10710 S Roberts Rd Palos Hills | IL | 60465 | US

KOMPUTERY Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Jak zwiększyć pamięć RAM w laptopie
Jak zwiększyć pamięć RAM w laptopie?

Pamięć o dostępie swobodnym (RAM) to główna pamięć komputera. Pomaga systemowi uruchamiać różne aplikacje jednocześnie bez zawieszania się. Pamięć RAM jest niezbędna do prawidłowego działania komputera. Dowiedz się, jak zwiększyć pamięć RAM w laptopie.

Oczyszczanie dysku jak to robić
Oczyszczanie dysku: jak to robić?

Czyszczenie dysku to operacja, która pomaga zwiększyć wydajność komputera. Zwalnia miejsce i usuwa niepotrzebne pliki z dysku. Możesz przeprowadzić czyszczenie swojego PC w dowolnym momencie, aby poprawić wydajność komputera lub po prostu wyczyścić dysk twardy.

Czyszczenie rejestru systemu
Czyszczenie rejestru systemu

Rejestr systemowy jest sercem Twojego komputera; bez niego PC nie działałby poprawnie. Utrzymywanie komputera w sprawności zapewnia jego płynne działanie i zapobiega poważnym problemom. Należy regularnie czyścić rejestr systemowy, aby zapewnić optymalną wydajność.

Przegrzanie komputera - jak sobie z tym radzić
Przegrzanie komputera – jak sobie z tym radzić?

Przegrzewanie się komputera to częsty problem wśród użytkowników. Spowalnia to pracę PC i skraca żywotność baterii. Problem powstaje z powodu złej wentylacji powietrza w miejscu pracy. Dlatego konieczne jest znalezienie przyczyn tego stanu i podjęcie niezbędnych kroków, aby to naprawić.

Typowe oznaki zainfekowanego komputera
Typowe oznaki zainfekowanego komputera

Zainfekowany komputer może rozprzestrzeniać wirusy, które usuwają pliki i wprowadzają zmiany w innych częściach systemu. Wirusy zmieniają również ustawienia w systemie operacyjnym, aby umożliwić hakerom wejście. Poznaj typowe oznaki wirusów na PC, by chronić swój komputer!

Najczęstsze przyczyny awarii dysku twardego
Najczęstsze przyczyny awarii dysku twardego

Dyski twarde to podstawowe podzespoły nowoczesnych komputerów, służące do przechowywania danych i programów. Jeśli dysk twardy przestanie działać, użytkownicy doświadczają wielu problemów, od zmniejszonej wydajności systemu po utratę przechowywanych danych.

TGR SEO
Na co zwracać uwagę przy wyborze mikrofonu?

Mikrofon to niewielkie urządzenie służące do nagrywania dźwięków. Dowiedz się, na co zwracać uwagę przy wyborze mikrofonu do komputera, aby w pełni wykorzystać możliwości sprzętu audio.

Wybieramy chłodzenie do procesora
Wybieramy chłodzenie do procesora

Procesor jest prawdopodobnie jednym z najbardziej wrażliwych elementów komputera i jednocześnie najbardziej narażonym na przegrzanie. Dowiedz się, czym się kierować, wybierając chłodzenie procesora dla Twojego komputera.

Klawiatura mechaniczna
Klawiatura mechaniczna – zalety i wady

Klawiatury mechaniczne stają się coraz bardziej popularne. Pomimo pewnych zalet, korzystanie z klawiatury mechanicznej ma pewne wady, o których niektórzy użytkownicy mogą nie wiedzieć. Dowiedz się, z czym wiąże się posiadanie klawiatury mechanicznej przed dokonaniem zakupu.

Jaki antywirus wybrać TOP 3 (2022)
Jaki antywirus wybrać? TOP 3 (2022)

Zastanawiasz się, jakie oprogramowanie antywirusowe wybrać? Nie martw się, wymieniliśmy dla Ciebie trzy najlepsze programy antywirusowe, jakie możesz znaleźć na rynku. Daj nam znać, która opcja najbardziej Ci odpowiada!

Taśma termoprzewodząca do procesora
Taśma termoprzewodząca do procesora

Większość obudów PC wykorzystuje wentylatory, aby zapewnić odpowiednie zarządzanie temperaturą procesora. Niestety, może to spowodować nadmierny hałas wentylatora i zużycie energii. Tu właśnie wkraczają taśmy termoprzewodzące, które pomagają…

Jak rozpoznać wirusa w komputerze
Jak rozpoznać wirusa w komputerze?

Twój komputer działa wolniej, niż zazwyczaj lub pojawiają się niezidentyfikowane błędy? Uważaj — może być zainfekowany złośliwym oprogramowaniem. Dowiedz się, jak rozpoznać wirusa na komputerze.

Jakie są objawy uszkodzenia procesora
Jakie są objawy uszkodzenia procesora?

Czy wiesz, jak rozpoznać typowe objawy uszkodzenia procesora? Zacznijmy od tego, że do uszkodzenia dochodzi rzadko, ale gdy już ma to miejsce, mogą wystąpić następujące sygnały…

Co robić, gdy komputer się przegrzewa
Co robić, gdy komputer się przegrzewa?

Przegrzewanie komputera może prowadzić do poważnego uszkodzenia podzespołów. Co robić, gdy komputer się przegrzewa?

that increase work efficiency
5 aplikacji zwiększających efektywność pracy

Zmaksymalizuj efekty swojego działania i odkryj 5 aplikacji zwiększających efektywność pracy — sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.