KOMPUTERY Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

that increase work efficiency

Zmaksymalizuj efekty swojego działania i odkryj 5 aplikacji zwiększających efektywność pracy — sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

jak zwiększyć efektywność pracy? 5 aplikacji
Każdy z nas zmaga się czasami z większym lub mniejszym spadkiem motywacji. Co zrobić, aby temu zapobiec? Na pewno bardzo ważna jest umiejętność organizacji działania. Pomogą Ci w niej niezastąpione aplikacje do pracy, które znajdziesz poniżej:
  • Trello -to system zarządzania projektami związanymi nie tylko z pracą, ale również domowymi obowiązkami. To aplikacja dedykowana do tzw. self managmentu, czyli samodzielnego działania, jak również pracy w zespole.
  • Asana – dzięki Asanie wszystkie zadania będą przypisane do konkretnej osoby, określone w czasie i zakresie. Aplikacja ta skutecznie zwiększa samodyscyplinę, jednocześnie znacznie przyśpieszając pracę w grupie. Nie tylko zapewnia zarządzanie zadaniami, ale pozwala także zarządzać członkami zespołu, rozmowami, plikami i terminami w jednym miejscu.
  • Google Docs – bezpłatne oprogramowanie online, które umożliwia tworzenie dokumentów wspólnie z innymi osobami na całym świecie w tym samym czasie. Ma wiele funkcji, które czynią go idealnym dla zapracowanych profesjonalistów, którzy chcą współpracować i udostępniać dokumenty, arkusze kalkulacyjne, listy rzeczy do zrobienia i prezentacje swoim zespołom.
  • Evernote – to sprytne narzędzie pozwala na bieżąco spisywać myśli w jednym miejscu. Evernote szczególnie usprawnia pracę w zespole, uproszczając proces wymiany pomysłów w grupie.
  • Loom – narzędzie, które pozwala rejestrować działania na ekranie przy jednoczesnym przesyłaniu wiadomości video z instrukcją dla odbiorcy. To znacznie skraca proces przesyłania wiadomości w porównaniu z tradycyjnym pisemnym komunikatorem.
Chcesz odkryć jeszcze inne aplikacje zwiększające efektywność pracy? Koniecznie sprawdź poprzednie wpisy na naszym blogu. Jeśli zmagasz się z jakimś problemem lub Twój PC nie działa tak, jak powinien, skontaktuj się z nami — naprawa komputerów to nasza specjalność.
⠀⠀
Zapraszamy do naszego biura w Palos Hills.
Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17, a w weekendy od 10 do 15.
Jeśli masz pytania na temat budowy lub działania swojego komputera, skontaktuj się z nami pod numerem (708) 667-4201.
Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!

Posty powiązane

Zostaw komentarz