KOMPUTERY Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Czym jest dostęp zdalny i jakie niesie korzyści

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek być z dala od urządzenia, z którego potrzebowałeś jednak skorzystać? Zdalny dostęp umożliwia autoryzowanym użytkownikom sterowanie urządzeniem np. PC na odległość.

Czym jest zdalny dostęp? korzyści z nim związane
Choć pandemia była trudnym czasem dla nas wszystkich, na rynku pracy przeprowadziła rewolucję. Większość pracowników w tym czasie przeszło na tryb zdalnej pracy, która umożliwiała swobodne wykonywanie zadań ze swojego komputera lub laptopa firmowego dostarczonego pod domowy adres. Choć z pozoru mógłby wiązać się z potencjalnym niebezpieczeństwem, dostęp zdalny niósł ze sobą szereg korzyści, związanych m.in. z niższymi kosztami zatrudnienia pracownika, niwelując zagospodarowanie na przestrzeń do pracy i opłat z tym związanych, jak i wprowadzając elastyczność pod względem funkcjonalności i miejsca pracy.
Czy dostęp zdalny jest bezpieczny?
W sytuacji, gdy Twoja firma wdraża odpowiednie protokoły bezpieczeństwa i postępuje zgodnie z najlepszymi praktykami dotyczącymi haseł, sieci VPN, zapór ogniowych, aktualizacji itp., Twoje dane powinny pozostać bezpieczne.
Jeśli jednak nie jesteś pewien, w jaki sposób zmaksymalizować ochronę danych Twojej firmy, przyjdź do nas – nasz zespół doświadczonych specjalistów pomoże Ci zainstalować odpowiednie zabezpieczenia. Jesteśmy firmą z historią – już od 1994 r. niesiemy dla Was pomoc w budowie i optymalizacji urządzeń. Naprawa komputerów to nasza specjalność, stale pogłębiamy wiedzę na temat najnowszych informacji i trendów ze świata PC.
⠀⠀
Zapraszamy do naszego biura w Palos Hills.
Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17, a w weekendy od 10 do 15.
Jeśli masz pytania na temat budowy lub działania swojego komputera, skontaktuj się z nami pod numerem (708) 667-4201.
Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!

Posty powiązane

Zostaw komentarz