KOMPUTERY Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Jaki komputer wybrać do pracy zdalnej - PC czy laptop?
Zastanawiasz się nad zakupem urządzenia do pracy? Przekonaj się, jaki komputer wybrać do pracy zdalnej – PC czy laptop? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki przewodnik, który pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.
PC czy laptop – co lepsze do pracy zdalnej?

Jeśli pracujesz zazwyczaj z domu, a Twoja praca jest powiązana z branżą kreatywną – na co dzień korzystasz z programów do modelowania, obróbki graficznej czy renderowania obrazu – powienieneś rozważyć wybór komputera stacjonarnego.

Zakup PC pozwoli Ci na wykonywanie Twojej pracy bez wpływu na jej wydajność. Oznacza to, że w tej samej cenie w komputerze stacjonarnym otrzymasz silniejsze podzespoły (mocniejszy procesor, kartę graficzną, itp), niż w przypadku laptopa. PC zalecane są szczególnie dla osób, które podczas codziennej pracy korzystają z wymagających programów. Odkryj, jak możesz zmaksymalizować wydajność Twojej pracy, korzystając z Windows 10. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

 

Laptop do pracy zdalnej – czy to dobry wybór?
Kiedy natomiast powinieneś rozważyć zakup laptopa do pracy? Mobilny charakter tego urządzenia sprawdzi się szczególnie wtedy, kiedy pracujesz z różnych miejsc – z domu, podczas podróży pociągiem lub w kawiarni – lub w sytuacji, kiedy Twoja praca ma charakter hybrydowy, który wiąże się z zarówno z pracą z domu, jak i z biura. W takim przypadku przenośny laptop będzie strzałem w dziesiątkę.
Niestety, korzystanie z obu rodzajów urządzeń – PC oraz laptopa – ma też swoje wady. Komputer stacjonarny nie pozwala na zmianę charakteru pracy oraz otoczenia. Natomiast laptop tak, jednak jego bateria nie gwarantuje długiej żywotności urządzenia, dlatego po dłuższej pracy będziemy zmuszeni do podłączenia baterii do ładowania. Wybierz urządzenie, które jest spójne z charakterem pracy, którą wykonujesz oraz odpowiada Twoim priorytetom, a nie będziesz rozczarowany.
dowiedz się więcej na temat budowy komputera
Skontaktuj się z najbliższym centrum rozwiązywania problemów z komputerem, aby uzyskać więcej informacji na temat budowy i optymalizacji swojego komputera pod kątem pracy. Nasz zespół specjalistów posiada 25-letnie doświadczenie w ogólnej naprawie i optymalizacji komputerów raz instalacji zabezpieczeń. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas usługach.
⠀⠀
Zapraszamy do naszego biura w Palos Hills.
Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17, a w weekendy od 10 do 15.
Jeśli masz pytania na temat budowy lub działania swojego komputera, skontaktuj się z nami pod numerem (708) 667-4201.
Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!

Posty powiązane

Zostaw komentarz