10710 S Roberts Rd Palos Hills | IL | 60465 | US

KOMPUTERY Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Gry 2020 roku,
Gry 2020 roku, które pomogły nam przetrwać pandemię

W dobie pandemii granie w gry na PC lub konsoli jest idealnym sposobem na podtrzymywanie naszych więzi z innymi. Czy wiecie, jakie gry odniosły sukces w ubiegłym roku i pomogły nam przetrwać izolację społeczną? Poznajcie TOP 5 gier 2020!

 

1. The Last of Us Part II
Platforma: PlayStation 4
Poznajcie Grę Roku 2020, którą została The Last of Us Part II. To kontynuacja oryginału z 2013 roku, którego akcja toczy się w czasie apokalipsy zombie. Bohaterem jest Joel, którego zadaniem jest chronić nastoletnią dziewczynę Ellie podczas podróży po kraju. Powodem podróży jest fakt, że Ellie jest odporna na zarazę zombie, dlatego istnieje duża szansa, że uda się opracować szczepionkę lub lekarstwo na bazie jej krwi. Gra akcji, która zapewnia solidną dawkę emocji, wyraziste postacie oraz imponującą grafikę. Jeśli jesteście fanami takich klimatów, ta pozycja może Was zainteresować.
2. Animal Crossing: New Horizons
Platforma: Nintendo Switch
Relaksująca gra, która stała się alternatywną rzeczywistością, gdy tylko zapanowała pandemia – mowa o Animal Crossing: New Horizons. Proste zadania, takie jak łowienie ryb i robaków, dekorowanie wyspy, ogrodnictwo i zbieranie owoców – nawet zwykłe zatrzymanie się na wyspie znajomego, aby się przywitać – w 2020 roku pomogło wielu z nas radzić sobie z utratą normalności. Życie na wyspie zaczęło stawać się rzeczywistością, a ludzie zamieniali swoją rutynową codzienność w prowizoryczne raje, które dawały im poczucie bezpieczeństwa w tym szczególnie niepewnym i niespokojnym czasie.
3. Kentucky Route Zero Act V

Platforma: PC, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One

Kentucky Route Zero Act V miało swoją premierę na początku ubiegłego roku. To wspaniała pozycja, będąca kombinacją tajemniczości i zarazem przyziemności, które od zawsze były dla niej znakiem rozpoznawczym. Kentucky Route Zero to pulsująca nietuzinkowym klimatem, jedna z najbardziej subtelnych gier, jakie kiedykolwiek istniały! Jeśli nie mieliście jeszcze okazji grać w nią grać, koniecznie sprawdźcie tę pozycję!

4. Final Fantasy VII Remake
Platforma: PlayStation 4
Square Enix dokonali tutaj niemożliwego. Nie tylko przerobili jedną z najbardziej lubianych gier wszechczasów tak, aby w przemyślany sposób budowała i rozwijała oryginał; pięciogodzinną historię z 1997 r. zamienili w 30-godzinną grę! Remake zachowuje wyrazisty charakter oryginału, jednocześnie znacznie udoskonalając wiele drugoplanowych postaci. Ta gra niesie ze sobą konkretne przesłanie, ale nie przekazuje go w sposób pouczający, tylko poprzez skupienie uwagi gracza na bohaterach i ich relacjach. Jeśli jesteście fanami oryginalnej wersji, ten remake pozwoli Wam przeżyć na nowo tą ponadczasową historię.
5. Genshin Impact
Platforma: PlayStation 4, Nintendo Switch, PC, Android, iOS
Genshin Impact to darmowy RPG akcji. Gra toczy się w ogromnym otwartym świecie Teyvat i śledzi historię pary upadłych bliźniaków (grasz jako rodzeństwo płci męskiej lub żeńskiej), gdy zostają oni wrzuceni do nowego świata pełnego magii, potworów i ludzi anime. To, co odróżnia grę od typowych gier MMO, polega na tym, że w Genshin możesz grać aż 24 postaciami, z których każda ma jedną z siedmiu unikalnych mocy. Wykorzystując moce żywiołów, możesz wykorzystywać wiele różnych umiejętności zarówno w walce, jak i podczas eksploracji świata. Genshin Impact jest idealną propozycją do wspólnego spędzania czasu ze znajomymi online.

Posty powiązane

Zostaw komentarz