KOMPUTERY Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Aplikacje zwiększające efektywność w pracy
Chociaż niektórzy z nas mogą mieć już sprawdzony przepis na znalezienie codziennej motywacji, zawsze można skorzystać z kilku wskazówek, które zwiększą naszą efektywność w pracy.
Aplikacje zwiększające efektywność w pracy
Skorzystanie z poniższych aplikacji możne znacznie uprościć proces kategoryzacji zadań względem priorytetu ważności oraz usprawnić codzienną pracę.
  • Evernote

Evernote Business to aplikacja zaprojektowana w celu zwiększenia wydajności Twojej pracy. Przeznaczona m.in. do współpracy, przeglądania i przechowywania notatek oraz zarządzania członkami zespołu. Dzięki Evernote służącej jako centrum dowodzenia, z łatwością zorganizujesz swoją pracę oraz znacząco podniesiesz swoją efektywność w pracy.

  • Slack

Slack to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych. Umożliwia rozmowę oraz wymianę materiałów ze współpracownikami w jednym miejscu.  Ustawienia aplikcji można również łatwo dostosować względem własnych potrzeb.

  • LastPass

LastPass to rozszerzenie przeglądarki zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i wydajności w pracy. Jeśli korzystasz codziennie z różnych kont, za każdym razem wykorzystując inne dane logowania, LastPass może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Możesz dodać swoje dane logowania do dowolnych witryn i przechowywać informacje w LastPass, koncie zabezpieczonym jednym hasłem głównym. Gdy odwiedzisz dowolną witrynę, której dane przechowujesz w aplikacji, w polu logowania pojawi się ikona LastPass. Po jej kliknięciu Twoje dane uwierzytelniające automatycznie pojawią się w miejscu logowania. Taki proces niezwykle usprawnia pracę podczas codziennego przełączania się między różnymi kontami na dowolnych portalach.

Potrzebujesz pomocy z zakresu optymalizacji pracy na swoim komputerze? Nasz zespół posiada 25-letnie doświadczenie w naprawie, konserwacji oraz instalacji zabezpieczeń w komputerze, jak i w sieci, z której korzystasz. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas usługach.

⠀⠀
Zapraszamy do naszego biura w Palos Hills.
Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17, a w weekendy od 10 do 15.
Jeśli masz pytania na temat budowy lub działania swojego komputera, skontaktuj się z nami pod numerem (708) 667-4201.
Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!

Posty powiązane

Zostaw komentarz