KOMPUTERY Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Najlepsze gadżety do Twojego komputera
Najlepsze gadżety do Twojego komputera

Od czasu wynalezienia komputerów tysiące kolejnych wynalazków zaczęło z nimi współdziałać, tym samym maksymalizując potencjał PC. Świat akcesoriów komputerowych jeszcze nigdy nie był tak różnorodny, jak w chwili obecnej, a zjawisko to będzie się tylko pogłębiać na przestrzeni kolejnych lat.

Rynek jest pełen unikalnych oraz innowacyjnych dodatków i gadżetów, dzięki którym Twój komputer może stać się maszyną marzeń, zdolną do wykonywania różnego rodzaju zadań i operacji. Aby ułatwić Ci odnalezienie się w dżungli nowatorskich rozwiązań, przygotowaliśmy listę najpopularniejszych akcesoriów do komputera dostępnych na rynku.

 

Gadżety do Twojego PC oraz laptopa
Poznaj listę TOP 5 najpopularniejszych akcesoriów do komputera:
  • Klawiatura dla graczy

Nie tylko zachwycają nowoczesnym designem czy podświetleniem RGB, ale niosą ze sobą wysoki komfort użytkowania. Klawiatura mechaniczna sprawdzi się zatem nie tylko podczas grania, ale również do pracy biurowej. Na rynku figuruje wiele producentów, wśród których można znaleźć dobre propozycje w przystępnej cenie, są nimi m.in. Razier, Logitech czy Corsair.

  • Podkładka chłodząca pod laptopa

Przegrzanie laptopa może prowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń sprzętu, dlatego chłodzenie odgrywa niebagatelną rolę pośród elementów Twojego komputera. Większość gamingowych modeli laptopów posiada wysokiej jakości chłodzenie, jednak tańsze sprzęty narażone są na przegrzanie. W ich przypadku świetnie sprawdzi się niezastąpiona podkładka chłodząca.

  • Myszka dla graczy

Z gamingowymi myszkami wiąże się taka sama przyjemność i komfort użytkowania, jak w przypadku klawiatur dedykowanym graczom. High-endowe myszk posiadają szereg dodatkowych opcji oraz usprawnień, obok których nie przejdzie obojętnie żaden miłośnik gadżetów. Wspierane przez dodatkowe oprogramowanie, z którego pomocą możecie spersonalizować parametry myszki wedle własnych preferencji – zarówno te użytkowe (czas rekacji, itd) oraz wizualne (RGB).

  • Mikrofon do streamingu

Odkąd zawód streamera zyskał na popularności, wiele osób chciałoby sprawdzić się w tej profesji. Z pozoru wydaje się ona łatwa, jednak przyciągnięcie swoją osobą publiczności oraz wyróżnienie się wśród milionów innych streamerów na świecie wcale nie jest takie proste. Aby zacząć swoją przygodę ze streamingiem, najlepszym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w dobrej jakości mikrofon, które zagwarantuje słuchaczom wysoką jakość dźwięku i wrażeń.

  • Wiatraczek na USB

Ten gadżet jest nieoceniony szczególnie w letnie, upalne dni. Za oknem skwar, a Ty musisz pracować? Nic nie zapewni Ci lepszego komfortu niż przenośny wiatraczek na USB. Taki mały powiew wiatru może naprawdę okazać się zbawienny! Świetnie sprawdzi się nie tylko w domowym zaciszu, jak i też na wakacjach w ciepłych krajach.

Jeśli masz pytania na temat budowy lub działania swojego komputera, skontaktuj się z nami pod numerem (708) 667-4201.
Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!

Posty powiązane

Zostaw komentarz