KOMPUTERY Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

3 gry edukacyjne na PC dla Twojego dziecka

Kto powiedział, że Twoje dziecko nie może kontynuować nauki w czasie wakacji? Nauka może być niezwykle przyjemna, szczególnie jeśli idzie w parze z zabawą! Poznaj 3 gry edukacyjne na PC dla Twojego dziecka, które mogą stać się doskonałym narzędziem do zdobywania wiedzy.

 

3 gry edukacyjne na PC dla Twojego dziecka
  • USA Geography – Puzzle Map

Ostatnie wyniki badań z dziedziny psychologii dowodzą, że łamigłówki mają znaczny wpływ na rozwój dziecka. Podczas gry w USA Geography – Puzzle Map dzieci uczą się geografii, układając puzzle z USA. Aktywność wspiera rozpoznawanie i pracę z kształtem oraz formą u dziecka poprzez swój łamigłówkowy charakter.

  • Capital Toss: States & Countries

Capital Toss to edukacyjna gra przybliżająca zagadnienia z geografii dla dzieci w piątej klasie. Celem gry jest dopasowywanie stanów i krajów do ich właściwych stolic. To doskonała gra dla nastolatków, pozwalająca zdobywać dzieciom wiedzę, którą mogą wykorzystać kiedyś w codziennym, dorosłym życiu.

  • Adventure Man: Days of the week & months of the year

Adventure Man to doskonała gra dla dzieci w wieku 7 lat. Zabawa polega na odpowiadaniu na pytania, dotyczące konkretnych dni tygodnia i miesięcy w ciągu roku, które są czytane na głos przez duchy świątyni. Gracz zgłębia wiedzę na temat roku kalendarzowego, które przyda się nie tylko w szkole, ale również na co dzień.

 


 

Jeśli zauważysz, że Twój komputer działa wolno i znacznie utrudnia to Twojemu dziecko naukę, skorzystaj z pomocy specjalisty. Nasz zespół posiada 25-letnie doświadczenie w naprawie, optymalizacji oraz instalacji zabezpieczeń w komputerze, jak i w sieci, z której korzystasz. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas usługach.

⠀⠀
Zapraszamy do naszego biura w Palos Hills.
Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17, a w weekendy od 10 do 15.
Jeśli masz pytania na temat budowy lub działania swojego komputera, skontaktuj się z nami pod numerem (708) 667-4201.
Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!

Zostaw komentarz