KOMPUTERY Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Jak wykryć czy jesteśmy szpiegowani
Wraz z rozwojem technologii niestety wzrosła popularność oprogramowań szpiegowskich. Dowiedz się jak wykryć, czy jesteś szpiegowany na komputerze.
Co potrafi oprogramowanie szpiegowskie?
Czy ostatnio zauważyłeś niepokojące sygnały na Twoim komputerze? Uważaj – mogą świadczyć o potencjalnym zagrożeniu danych osobistych. Programy szpiegujące są w stanie uzyskać dostęp do informacji na temat historii przeglądarki, przesyłanych wiadomości, zdjęć, jak i wszystkich danych, które znajdują się na Twoim komputerze.
Jak wykryć czy jesteśmy szpiegowani?
Na szczęście istnieje prosty sposób, aby sprawdzić, czy na Twoim komputerze znajduje się oprogramowanie szpiegowskie. Wystarczy wcisnąć kombinację klawiszy: Ctrl+Shift+Lewy Alt, a następnie wpisać kolejno liczby: prawy Alt, O, W, T, S, N, z czego każdy przycisk identyfikuje inny program szpiegujący. Jeśli w którymś momencie wciśnięcia pojedynczego przycisku pojawi się okno z logiem, oznacza to, że Twój komputer jest szpiegowany.
mój komputer jest szpiegowany – co dalej?
Natychmiast podejmij radykalne kroki, które pozwolą na ochrone Twoich danych. Skontaktuj się z najbliższym centrum rozwiązywania problemów z komputerem. Nasz zespół specjalistów posiada 25-letnie doświadczenie w ogólnej naprawie, budowie i optymalizacji komputerów. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas usługach.
⠀⠀
Zapraszamy do naszego biura w Palos Hills.
Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17, a w weekendy od 10 do 15.
Jeśli masz pytania na temat budowy lub działania swojego komputera, skontaktuj się z nami pod numerem (708) 667-4201.
Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!

Posty powiązane

Zostaw komentarz