KOMPUTERY Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Karty graficzne wciąż tanieją. Co jest przyczyną
Od kilku miesięcy na rynku można zaobserwować wyraźny spadek cen kart graficznych. Co jest tego przyczyną i jaki związek mają z tym kryptowaluty? Te oraz inne zagadnienia znajdziesz w dzisiejszym wpisie na naszym blogu. Miłej lektury!
Karty graficzne wciąż tanieją
Wraz z początkiem nowego roku pojawiały się przesłanki o wyraźnym spadku cen detalicznych kart graficznych oraz zwiększeniem ich dostępności na rynku. Przyczyną było obniżenie cen kryptowalut, skutkujące mniejszą ilością zamówień od górników kryptowalut. W efekcie karty graficzne miały trafić do sklepów detalicznych w większej ilości oraz niższej cenie.
Już dostępne! Karty graficzne dla klientów
Według analizy cen GPU na portalu eBay w marcu nastąpił spadek cen nawet o kilkanaście procent. Niestety wciąż nie są to ceny proponowane przez producentów. Dzieje się tak dlatego, że spora ilość sklepów wystawia towar w znacznie zawyżonej kwocie. Jak długo jeszcze taka sytuacja się utrzyma? Wszystko wskazuje na to, że wraz z malejącym popytem na karty graficzne ze strony górników ich ceny będą stale spadać, sklepy prywatne mogą rozpoczynać wyprzedaże, obcinając marżę z obawy przed wizją niesprzedanych produktów.
Nie wiesz, jaki procesor GPU wybrać?
Budujesz PC na własną rękę? Dowiedz się, o czym pamiętać podczas składania komputera od zera. A możesz chcesz wymienić kartę graficzną na mocniejszą, ale nie wiesz, jaki model wybrać? Skontaktuj się z najbliższym centrum rozwiązywania problemów z komputerem, podpowiemy ci, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego PC. Nasz zespół specjalistów posiada 25-letnie doświadczenie w ogólnej naprawie, budowie i optymalizacji komputerów. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas usługach.
⠀⠀
Zapraszamy do naszego biura w Palos Hills.
Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17, a w weekendy od 10 do 15.
Jeśli masz pytania na temat budowy lub działania swojego komputera, skontaktuj się z nami pod numerem (708) 667-4201.
Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!

Posty powiązane

Zostaw komentarz