KOMPUTERY Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Jak zwiększyć wydajność laptopa w grach
Zastanawiasz się, jak zwiększyć wydajność laptopa w grach? Poznaj technikę Optimus, która pozwala na zmaksymalizowanie wydajności Twojego laptopa i osiąganiu wysokich wyników w grze!
Jak zwiększyć wydajność laptopa w grach?
Nvidia Optimus pozwala na zmaksymalizowanie mocy Twojego laptopa i jest najpopularniejszą techniką oszczędzania energii w tego typu urządzeniach. Pozwala na automatyczne przełączanie między trybem energooszczędnym a wydajnym, skutkując znacznym wzrostem wydajności laptopa, przedłużając czas jego działania na zasilaniu z akumulatora. Optimus jest na tyle wygodną techniką, że nie wymaga od gracza ręcznego przełączania się między obrazem zintegrowanym z CPU a tym generowanym przez dedykowane GPU Nvidii. Jeśli w Twoim laptopie nie ma możliwości włączenia funkcji Optimusa, istnieją sposoby na jego obejście, które pozwalają na korzystanie wyłącznie z układu dedykowanego. Nawiasem mówiąc, karty graficzne wciąż tanieją, więc jeśli nie znalazłeś GPU, który spełniałby Twoje gamingowe wymagania, może teraz jest najlepszy moment, aby nadrobić zaległości?
Nie wiesz, jaki procesor GPU wybrać?
Budujesz PC na własną rękę? Dowiedz się, o czym pamiętać podczas składania komputera od zera. A możesz chcesz wymienić kartę graficzną na mocniejszą, ale nie wiesz, jaki model wybrać? Skontaktuj się z najbliższym centrum rozwiązywania problemów z komputerem, podpowiemy ci, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego PC. Nasz zespół specjalistów posiada 25-letnie doświadczenie w ogólnej naprawie, budowie i optymalizacji komputerów. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas usługach.
⠀⠀
Zapraszamy do naszego biura w Palos Hills.
Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17, a w weekendy od 10 do 15.
Jeśli masz pytania na temat budowy lub działania swojego komputera, skontaktuj się z nami pod numerem (708) 667-4201.
Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!

Posty powiązane

Zostaw komentarz