KOMPUTERY Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Myszka gamingowa - jaką myszkę wybrać
Dobra myszka gamingowa wcale nie musi być droga – pod warunkiem, że wiesz, na jakie parametry zwrócić uwagę, decydując się na jej zakup.
Myszka dla gracza
Granie w gry na PC jest Twoją pasją, a Ty chciałbyś podnieść poziom swoim umiejętności? Odpowiednio dobrana myszka gamingowa na pewno Ci w tym pomoże. Skalibrowana mysz pomoże Ci szybciej reagować zarówno w grze multiplayer, jak i przeciwko botom. I co ważniejsze, dobra myszka dla gracza wcale nie musi być droga. Wystarczy, że zwrócisz uwagę na konkretne parametry podczas jej zakupu.
Myszka gamingowa – jaką myszkę wybrać?
Jakie elementy podnoszą wartość wybranej myszki do gier? Na pewno zalicza się do nich kształt myszki, dobrany do wielkości dłoni. Odpowiednio dobrany model będzie komfortowy i wygodny w użyciu. Myszka laserowa lub optyczna wymaga analizy pod kątem takich aspektów jak m.in.:
  • rozdzielczość – jej wartość nie powinna wynosić mniej niż 1800 DPI;
  • podstawa – szczególnie polecana jest na teflonowych ślizgaczach, która gwarantuje stabilizację myszki pod naszą dłonią w czasie gry;
  • przyciski funkcyjne – optymalna ilość przycisków funkcyjnych dla gracza to minimum pięć;
  • czujnik – optyczny lub laserowy, wybór zależny od budżetu.

Myszki gamingowe wyposażone są bardzo często w różne dodatki jak np. podświetlenie LED, które nie jest warunkiem, a opcjonalnym rozwiązaniem. Dobra myszka do gier powinna być czuła i charakteryzować się niskim czasem reakcji. Wysokiej jakości sensor optyczny pomoże Ci osiągać wymarzone rezultaty w ulubionej grze. Jeśli Twój budżet jest wyższy niż 100 zł, na rynku dostępne są również inne modele, jak np. myszka gamingowa bezprzewodoowa – urządzenia parowane przez Wi-Fi czy Bluetooth kosztują trochę więcej, niż myszki łączone za pomocą kabla. Zaletą tych drugich jest jednak fakt, że wykluczają możliwość opóźniania sygnału, dlatego warto rozważyć jedną i drugą opcję, w zależności od osobistych preferencji.

Nie wiesz, jaką myszkę wybrać?
Budujesz PC na własną rękę? Dowiedz się, o czym pamiętać podczas składania komputera od zera. A możesz chcesz wymienić myszkę go gier na lepszą, ale nie wiesz, jaki model wybrać? Skontaktuj się z najbliższym centrum rozwiązywania problemów z komputerem, podpowiemy ci, które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego PC. Nasz zespół specjalistów posiada 25-letnie doświadczenie w ogólnej naprawie, budowie i optymalizacji komputerów. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas usługach.
⠀⠀
Zapraszamy do naszego biura w Palos Hills.
Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17, a w weekendy od 10 do 15.
Jeśli masz pytania na temat budowy lub działania swojego komputera, skontaktuj się z nami pod numerem (708) 667-4201.
Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!

Posty powiązane

Zostaw komentarz