KOMPUTERY Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

NEW! Windows 11 z wyszukiwarką na pulpicie
Idą zmiany, a wraz z nimi Windows 11 z wyszukiwarką na pulpicie. Jakie jeszcze inne widżety otrzymamy w ramach aktualizacji nowego systemu?
windows 11: prace nad aktualizacją dobiegły końca
To już oficjalne – ogólne prace nad dużą aktualizacją Windows 11, która pokaże się w tym roku, zostały zakończone. Testerzy z kanału Dev dobierają pierwsze koncepcje z myślą o przyszłorocznej aktualizacji oprogramowania. Jedną z propozycji jest paczka nr 25120, w której znajdziemy małą niespodziankę.
Windows 11 z wyszukiwarką na pulpicie
Wszystko wskazuje na to, że Microsoft powraca do motywu widżetów w najnowszej aktualizacji Windows 11, tak jak to miało miejsce w systemie Windows Vista. Najnowsza wersja testowa Windows 11 wita użytkownika paskiem wyszukiwarki wyświetlanym na pulpicie. Takie rozwiązanie ma na celu przyśpieszyć wyszukiwanie treści zaraz po włączeniu komputera. Takie widżety to często spotykany dziś element w smartfonach. Jak myślicie, czy taka opcja przyda się w najnowszej aktualizacji systemu – czy będzie równie funkcjonalna jak w telefonie?
potrzebujesz pomocy z oprogramowaniem twojego pc?
Skontaktuj się z najbliższym centrum rozwiązywania problemów z komputerem. Nasz zespół specjalistów posiada 25-letnie doświadczenie w ogólnej naprawie, budowie i optymalizacji komputerów. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas usługach.
⠀⠀
Zapraszamy do naszego biura w Palos Hills.
Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17, a w weekendy od 10 do 15.
Jeśli masz pytania na temat budowy lub działania swojego komputera, skontaktuj się z nami pod numerem (708) 667-4201.
Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!

Posty powiązane

Zostaw komentarz