KOMPUTERY Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Windows 11 - kiedy premiera i co się zmieni?
Windows 11 nadchodzi.
Kiedy premiera, co się zmieni, jakie nowości będą wprowadzone?
Windows 11 – kiedy ujrzy światło dzienne?
Zgodnie ze słowami prezesa Microsoftu, to będzie najważniejsza aktualizacja od 10 lat. Warto również podkreślić na samym wstępie, że nazwa Windows 11 jest umowna, przyjęta na potrzeby mediów. Kiedy w takim razie poznamy ową aktualizację, wokół której powstaje coraz więcej spekulacji?
Dobra wiadomość brzmi, że jeszcze w tym miesiąc – dokładnie 24 czerwcaMicrosoft zaprezentuje jedną z najistotniejszych aktualizacji w ciągu ostatniej dekady. Przez wiele wcześniejszych miesięcy Windows, będący jednym z najbardziej dochodowych produktów na świecie, był odstawiony na boczny tor. Zatrzymanie prac nad systemem operacyjnym wynikało również z braku lidera – dzisiaj pieczę nad Windowsem sprawuje Panos Panay. Koniec końców warto było trochę dłużej poczekać, ponieważ prawdopodobnie szykują się naprawdę duże zmiany.
Co nowego zobaczymy  w Windows 11?
Według nieoficjalnych informacji Windows 11, czyli najpotężniejsza aktualizacja w ciągu ostatnich 10 lat, niesie ze sobą gruntowne odświeżenie wizerunku interfejsu. Co dokładnie to oznacza?
Wraz z nową aktualizacją Sun Valley, bo tak brzmi jej nazwa, pojawią się nowe ikony. Wiadomo również, że wszelkie rogi będą zaokrąglone – zaczynając od Menu Start, a kończąc na oknach aplikacji. Co się tyczy wyglądu samego menu kontekstowego, ma być on ujednolicony, a wysuwane elementy (okna, itp.) mają być odsunięte od źródła, czyli niepołączone np. z paskiem dolnym tak jak w poprzedniej wersji.
Na obecną chwilę wiemy, że aktualizacja Sun Valley może być głównie liftingiem interfejsu. Tak naprawdę żadne informacje dotyczące nadchodzących zmian nie zostały potwierdzone, a wszystkie zebrane dotychczas dane to nieoficjalne przecieki. Premiera aktualizacji zaplanowana jest na jesień tego roku. Według spekulacji będzie ona darmowa dla wszystkich użytkowników Windowsa 10.
⠀⠀
Zapraszamy do naszego biura w Palos Hills.
Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17, a w weekendy od 10 do 15.
Jeśli masz pytania na temat budowy lub działania swojego komputera, skontaktuj się z nami pod numerem (708) 667-4201.
Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!

Posty powiązane

Zostaw komentarz