10710 S Roberts Rd Palos Hills | IL | 60465 | US

KOMPUTERY Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

profesjonalna naprawa
Wolny interent to zmora każdego Użytkownika
Komputery nie działają wiecznie, gdyż nie są do tego stworzone. Przy ogromnym rozwoju oprogramowania i technologii komputerowej może być trudno komputerowi dostosować się do twoich potrzeb i nawyków. Jak wszystko inne w życiu, Twój komputer jest narażony na zużycie i od czasu do czasu potrzebuje być wyczyszczony.

Możemy przeoczyć pojawiające się małe problemy i nadal lekceważyć te znaki ostrzegawcze, aż pojawi się znacznie większy, nieunikniony problem, który uniemożliwi nam korzystanie z naszego komputera. W tym czasie może być już za późno na naprawę. Zanim dojdzie do tego,  zareaguj na te oznaki, być może Twój komputer potrzebuje tylko skorzystania z profesjonalnego przeglądu.

GŁOŚNY – Twój wentylator może zacząć obracać się nieco szybciej niż zwykle, powodując wzrost hałasu. Przyczyn może być kilka, niewystarczający przepływ powietrza, kurz, a nawet złośliwe i nieprawidłowo działające oprogramowanie powodujące nadmierne obciążenie systemu.

GORĄCY – Większość urządzeń elektrycznych, z którymi mamy do czynienia codziennie emituję energię cieplną. Jednakże nadmierne przeciążenie może spowodować uszkodzenie urządzenia.

KLIKANIE Z WNĘTRZA, OCIERANIE – Prawdopodobnie wiesz, że te odgłosy nie pojawiały się z komputerem przy zakupie. Wskazują one na poważne problemy, takie jak ocieranie się łożysk wentylatorów lub awaria dysku twardego. Ma to kluczowe znaczenie, ponieważ Twoje dane są przechowywane na tym urządzeniu. Gdy usłyszysz takie odgłosy, natychmiast wyłącz komputer i przynieś go do nas, abyśmy mogli usunąć usterkę, zanim będzie za późno.

NIEBIESKIE EKRANY – Nikt nie chce widzieć niebieskiego ekranu na swoim komputerze. Zwykle jest to oznaka wadliwego sprzętu lub przestarzałych sterowników i regularnie używanych programów. Ignorowanie problemu może spowodować zmniejszenie wydajności i utratę danych.

URUCHAMIANIE PONOWNIE LUB TRUDNE WŁĄCZENIE – Czy zdarzyło Ci się zostawić otwarte okno programu lub przeglądarki, które nagle zniknęło? Losowe ponowne uruchomienia nie są typowe i wymagają diagnostyki sprzętu. Naciskanie przycisku zasilania więcej niż jeden raz w celu włączenia komputera również nie jest typowe.

KODY BŁĘDÓW URUCHAMIANIA – Twój dysk twardy często ostrzega o zbliżających się awariach, ale możesz tego nie zauważyć. Ciągła praca dysku, gdy nic nie robisz w tym czasie na komputerze, to znak, że Twój komputer wymaga sprawdzenia.

Gdy zauważysz problem, taki jak te wymienione powyżej, skontaktuj się z nami. Najlepiej zrobić diagnostykę i zapobiec problemom, zanim spowodują one poważne uszkodzenia takie jak utrata danych lub programów.

Posty powiązane

Zostaw komentarz