KOMPUTERY Blog


Znajdziesz tu wiele interesujących i przydatnych informacji, którymi chcielibyśmy się podzielić z przyjemnością.
Przydatne wskazówki, ciekawostki z naszej pracy, aktualności i wiele więcej.

Jak zabezpieczyć gadżety podczas podróży?

Dzisiaj do niezbędnika niemal każdego podróżnika spokojnie można zaliczyć takie gadżety jak smartfon, tablet lub laptop. Dowiedz się, w jaki sposób przewozić swoje gadżety, aby były bezpieczne podczas każdego wyjazdu!

 

Jak zabezpieczyć gadżety podczas podróży?

Poniżej znajdziesz 3 wskazówki, dzięki którym w prosty i bezpieczny sposób przewieziesz każdy gadżet w czasie swojej podróży.

  • Krok pierwszy: Odpowiednio zabezpiecz i zapakuj swoje gadżety

Dobrym sposobem na zabezpieczenie technologicznych gadżetów, np. laptopów jest zainwestowanie w wysokiej jakości torbę podręczną. Wybierz futerał, który jest wykonany solidnie. Inne urządzenia, takie jak smartfony lub tablety, możesz zapakować w ochronne etui, które zabezpieczy je przed wszelkimi uszkodzeniami.

  • Krok drugi: Zakup niezbędne akcesoria

Jak zaradzić rozładowanej baterii w laptopie, smartfonie lub tablecie? Zainwestowanie w niezbędne akcesoria, takie jak m.in. powerbank, pozwoli Ci na dłuższe użytkowanie urządzeń, niż pozwoliłaby na to ich żywotność baterii.

  • Krok trzeci: Zabezpiecz dostęp do swoich urządzeń

Wyjazd za granicę to czas wyciszenia i odpoczynku, na który zasługujesz. Nie pozwól hakerom, aby zepsuli Twój wakacyjny klimat! Korzystając z publicznego Wi-Fi w kawiarniach lub hotelach, sprawdź, czy sieć jest bezpieczna.  Upewnij się, że Twoje urządzenia są odpowiednio chronione, zanim wyruszysz za granicę -> dowiedz się, jak stworzyć silne hasło, które zapamiętasz.

Jeśli obawiasz się, że Twoje dane są zagrożone, nie wahaj się skonsultować ze specjalistą, aby uzyskać pomoc w zabezpieczeniu Twoich osobistych informacji. Skontaktuj się z najbliższym biurem rozwiązywania problemów z komputerem, aby uzyskać więcej informacji w zakresie cyberbezpieczeństwa i uniknąć innych potencjalnych zagrożeń. Nasz zespół posiada 25-letnie doświadczenie w naprawie, optymalizacji oraz instalacji zabezpieczeń w komputerze, jak i w sieci, z której korzystasz. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas usługach.

⠀⠀
Zapraszamy do naszego biura w Palos Hills.
Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17, a w weekendy od 10 do 15.
Jeśli masz pytania na temat budowy lub działania swojego komputera, skontaktuj się z nami pod numerem (708) 667-4201.
Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania!

Posty powiązane

Zostaw komentarz